۵ ویژگی بهترین استخرشنا

۵ ویژگی بهترین استخرشنا

۵ ویژگی بهترین استخرشنا

اگر می توانیم صاحب یک استخر عالی باشیم چرا یک استخر معمولی داشته باشیم؟در شرکت آبراهه، تیم طراحی استخرهای شنای مدرن، بروز و با استفاده از تکنولوژی های  بین المللی بهترین جدیدترین استخر ها را طراحی می کند. اگر بخواهید طرحی ساده، تمیز و با ظاهری شیک و یا استخری با جدیدترین ، بزرگترین و بیشترین لوازم مدرن دنیا، هرچه که در آرزوی آن باشید را می توانیم طراحی و فراهم بکنیم.  با ما همراه باشید تا به برخی از ویژگی های برجسته استخر عالی نگاهی بیاندازیم.

استخر های گردابی (جکوزی)

تصور کنید در یک روز گرم از جکوزی  خنک و در یک شب ستاره ای سرد از جکوزی گرم در فضای باز استفاده کنید. هر دوی  آنها راه می توانید یکجا داشته باشید. به همراه سیستم تصفیه مرکزی و جت های مخصوص ماساژ. ترکیبی بسیار عالی برای یک استخر. همه موارد یاد شده را شرکت آبراهه برای شما فراهم میکند.

محلی برای آفتاب گرفتن

یکی از دلایل آفتاب گرفتن برنزه شدن می باشد. این محل همچنین می تواند مکانی برای بازی کودکان با امنیت کامل باشدد. طراحان استخر های تفریحی این محل را هم به صورت شیب دار و هم به صورت صاف و مسطح به وجود می آورند.

فواره و آبشار

آبشار و فواره  نه تنها زیباست، بلکه جذاب هم هست. استخری که با فواره تزئین شده باشد به همراه باغچه ای که در بخشی از آن آبشار ایجاد شده باشد فضایی خیره کننده را به وجود می آورد. شرکت آبراهه برخی از فواره ها را با  ویژگی های پرتاب آب مختلف تولید و عرضه می نماید. هر کدام از این فواره های تولید شده چه از جنس استیل و چه از رنگ انتخابی و یا روکش سرامیکی برای پروژه شما طراحی و عرضه می نماییم.

فضایی برای نشستن

استخر  عالی معمولا مکانی برای دورهمی های دوستانه و خانوادگی می باشد. طبیعتا زمانی که مهمان ها در حال معاشرت با یکدیگر هستند، می‌خواهید که مکانی برای نشستن و خنک شدن همه افراد وجود داشته باشد. یکی از ویژگی های برجسته استخر عالی وجود مکانی مانند سالن های مخصوص جشن برای نشستن در اطراف استخر می باشد.

سیستم جت مخصوص شنا

اگر در استخر خودتان می خواهید تمرین و یا ورزش انجام دهید، همچنین صاحب استخر کوچکی هستید که شنا کردن  از یک نقطه به یک نقطه دیگر آن بسیار دشوار می باشد، می توانید از یک سیستم جت استفاده بکنید. برای این کار در مقابل جت های مخصوص شنا  ایستاده، با اینکه استخر شما کوچک است، باز هم میتوانید در آن شنا بکنید.و همچنین از آنها برای ماساژ درمانی هم می توانید استفاده کنید.

سقف اتوماتیک

سقف اتوماتیک نه تنها جلوی هدر رفتن گرما استخر را کم میکند، بلکه جلوی ریختن برگهای درختان و ورود گرد و غبار به داخل آب استخر را می گیرد. و همچنین روکش  استخر را به طور اتوماتیک جمع می‌کند.

جهت دریافت استعلام قیمت و مشاوره ساخت استخر سونا جکوزی با شماره 09125479527 (محمودی) تماس بگیرید.

می توانید سوالات خود را در صفحه تماس با ما و یا در زیر پست ها مطرح کنید تا به آنها پاسخ دهیم. با سپاس

Write a Message

Your email address will not be published.

Related Posts

Enter your keyword