درباره شرکت

ما پروژه شما را زیباتر می کنیم

آب در سرزمین ایران ، به لحاظ شرایط ویژه جغرافیایی و نوع نگرش و جهان بینی حاکم بر ذهن و اندیشه مردمانش ، پیشینه اي غنی دارد. ارزش های وجودی آب تنها از نوع زیبایی شناختی نبوده بلكه به عمیق ترین و درونی ترین بخش طبیعت ما باز می گردد. نقش آب در شکل گیری نخستین زیستگاه های انسانی پاسخی است به یك نیاز زیستی. اما وقتی فراتر از یك نیاز، خانه سازی و بنای مجموعه های مسكونی بار فرهنگی می گیرد، معماری پدید می آید و آب در زندگی انسان جایگاه هنری پیدا می کند و از خلاقیت هنرمندان و معماران مایه می گیرد.

در ایران باستان عزیزمان آب پیام آور روشنایی و پاکی به شمار می رفت و از ارزش زیادی برخوردار بود. این مایع حیاتی بین مردمان ما قدر و منزلتی والا داشته است.آب در هر خانه جدا از تمام کاربردهایش، حس اطمینان ایجاد می‌کرد.در معماری ایرانی از حوض به‌دلیل انعکاس تصویر خانه در خود استفاده می شد ، و همچنین فضا را نیز بزرگ‌تر نشان می‌داد است.

امروزه با الهام از همان روش سنتی معماری ایرانی، استفاده از استخر سونا و جکوزی در برخی از خانه های مجلل تبدیل به یکی از الزامات بی قید و شرط شده است به طوریکه برخوردار بودن ساختمان در ایران از منابع امکاناتی نظیر استخر به عنوان یکی از شاخص های رفاهی و امکانات زیبای ساختمان مطرح است.

با این توضیح کوتاه از اهمیت آب و حضورش به شکل های مختلف در معماری ایرانی به هدف اصلی شرکت آبراهه که همانا ایجاد رفاه بیشتر و تجلی زیبایی به پروژه های معماری ایرانی است اشاره می کنیم.ما، شرکت آبراهه زیر عنوان استخر سازان آبراهه فعالیت خود را در زمینه ساخت استخر سونا جکوزی بیش از 25 سال است که ادامه می دهیم تا زیبایی را با الهام از گذشته و به سبکی مدرن برای شما و کشورمان ایجاد کنیم. این هدف ماست و برای آن تلاش می کنیم.

جهت طراحی و ساخت استخر سونا جکوزی می توانید به ما چه قبل از شروع و چه بعد از اتمام و تحویل آن اعتماد نمایید.برای دریافت مشاوره،استعلام قیمت و هماهنگی جهت بازدید از پروژه شما و شروع همکاری با ما تماس بگیرید.

رزومه شرکت آبراهه

قاسم محمودی

بنیان گذار شرکت آبراهه و مدیر مسعول

آرمان محمودی

کارشناس طراحی گرافیک و مدیر وب سایت

Enter your keyword