استخر سونا جکوزی سرپوشیده مهرشهر

اطلاعات پروژه
  • تاریخ ساخت: 1393
  • مکان: مهرشهر خیابان 114
  • دسته بندی: استخر, جکوزی, سونا
جزئیات پروژه

مساحت استخر: ۶۰ متر مربع
جکوزی: 6 نفره
سونا: بخار
زمان تقریبی ساخت ۴ماه

جزئیات بیشتر در مورد پروژه

مجموعه استخر سونا جکوزی مهرشهر آقای امیر حسنی یکی از نمونه های زیبای ساخته شده شرک آبراهه می باشد.این مجموعه دارای نورگیر طبیعی ،گرم کن، سیستم تصفیه و جکوزی 6 نفره دایره ای شکل و سونا بخار می باشد.

ساخت سونا

ساخت سونا

سونا عبارت است از اتاق یا کلبه کوچکی که به منظور بهره گیری از هوای گرم در حالت خشک یا مرطوب مورد استفاده قرار می گیرد .بسیاری زادگاه سونا به شکل امروزی را کشور فنلاند می دانند. به طوری که استفاده از آن بخشی از فرهنگ مردم این کشور را تشکیل می داده است.

خواندن ادامه
ساخت جکوزی

ساخت جکوزی

استخر های گردابی که گاهی اوقات حمام های گردابی نیز خوانده می شوند همان استخر هایی هستند که بین عامه مردم به جکوزی شهرت دارند.واژه جکوزی در واقع از نام شرکتی به همین نام گرفته شده است که توسط هفت برادر ایتالیایی در کشور آمریکا تاسیس شده است استخرهای گردابی به شکل امروزی اولین بار در سال ۱۹۶۸ توسط شرکت جکوزی به تولید انبوه رسید و بدین ترتیب بود که خیلی زود در سراسر جهان این استخر ها با نام جکوزی شناخته شدند.

خواندن ادامه
ساخت استخر

ساخت استخر

امروزه استفاده از استخرهای خصوصی در برخی از خانه های مجلل تبدیل به یکی از الزامات بی قید و شرط شده است به طوریکه برخوردار بودن ساختمان از منابع امکاناتی نظیر استخر به عنوان یکی از شاخص های رفاهی و امکانات زیبای ساختمان مطرح است.به طور کلی ساخت استخر ها را از لحاظ کاربری و مصالح به کار رفته در سازه استخر موقعیت برای ساخت استخر نسبت به سطح زمین در گروههای مختلفی تقسیم بندی می کنند.

خواندن ادامه

کلیدواژه خود را وارد کنید