استخر سونا جکوزی خصوصی زعفرانیه

Project Info
  • Construction Date: ۱۳۸۸
  • Location: مقدس اردبیلی خیابان الف نبش خرم نژاد
  • Category: استخر, جکوزی, سونا
Project Details

مجموعه برج الف
مساحت: ۶۶متر مربع
جکوزی: 6 نفره
سونا: خشک وبخار
زمان تقریبی ساخت: 1 سال

More Project Details

این مجموعه زیبا دارای یک استخر بطول ۱۲مت،رعرض ۵/۵ متر، جکوزی شش نفره ،سونا خشک و سونا بخار است.همچنین یکی از مزیت های این مجموعه خصوصی گرمایش استخر باشوفاژ و پنل خورشیدی می باشد.

ساخت سونا

ساخت سونا

سونا عبارت است از اتاق یا کلبه کوچکی که به منظور بهره گیری از هوای گرم در حالت خشک یا مرطوب مورد استفاده قرار می گیرد .بسیاری زادگاه سونا به شکل امروزی را کشور فنلاند می دانند. به طوری که استفاده از آن بخشی از فرهنگ مردم این کشور را تشکیل می داده است.

Read More
ساخت جکوزی

ساخت جکوزی

استخر های گردابی که گاهی اوقات حمام های گردابی نیز خوانده می شوند همان استخر هایی هستند که بین عامه مردم به جکوزی شهرت دارند.واژه جکوزی در واقع از نام شرکتی به همین نام گرفته شده است که توسط هفت برادر ایتالیایی در کشور آمریکا تاسیس شده است استخرهای گردابی به شکل امروزی اولین بار در سال ۱۹۶۸ توسط شرکت جکوزی به تولید انبوه رسید و بدین ترتیب بود که خیلی زود در سراسر جهان این استخر ها با نام جکوزی شناخته شدند.

Read More
ساخت استخر

ساخت استخر

امروزه استفاده از استخرهای خصوصی در برخی از خانه های مجلل تبدیل به یکی از الزامات بی قید و شرط شده است به طوریکه برخوردار بودن ساختمان از منابع امکاناتی نظیر استخر به عنوان یکی از شاخص های رفاهی و امکانات زیبای ساختمان مطرح است.به طور کلی ساخت استخر ها را از لحاظ کاربری و مصالح به کار رفته در سازه استخر موقعیت برای ساخت استخر نسبت به سطح زمین در گروههای مختلفی تقسیم بندی می کنند.

Read More

Enter your keyword