ساخت جکوزی

ساخت جکوزی ساخت جکوزی ساخت جکوزی ساخت جکوزی

ساخت جکوزی

استخر های گردابی که گاهی اوقات حمام های گردابی نیز خوانده می شوند همان استخر هایی هستند که بین عامه مردم به جکوزی شهرت دارند.واژه جکوزی در واقع از نام شرکتی به همین نام گرفته شده است که توسط هفت برادر ایتالیایی در کشور آمریکا تاسیس شده است استخرهای گردابی به شکل امروزی اولین بار در سال ۱۹۶۸ توسط شرکت جکوزی به تولید انبوه رسید و بدین ترتیب بود که خیلی زود در سراسر جهان این استخر ها با نام جکوزی شناخته شدند.

در جکوزی ها آب از طریق تعدادی نازل با فشار زیاد به داخل استخر هدایت می‌شود که این جریان آب پرفشار علاوه بر خواص درمانی در قسمتهای مختلف بدن مانند گردن، پشت و پاها ،تاثیر آرام بخش و لذت بخش نیز دارند.

جکوزی ها در واقع زیر مجموعه ای از استخرهای هستند که برای آب درمانی  به ویژه ماساژ آبی مورد استفاده قرار میگیرد.

استخر های هوایی که با آنها حمام هوا نیز گفته می شود شباهت بسیار زیادی به جکوزی دارد. تفاوت مهم این استخرها با جکوزی آن است که در استخر های هوایی،به جای آب،هوا از طریق نازل های تعبیه شده در کف استخر به داخل آب دمیده می‌شود که موجب ایجاد تلاطم خفیف در آب و تاثیر ماساژ گونه بسیار ملایمی بر روی پوست می شود.

استخرهای آبگرم در گذشته ای نه چندان دور از جنس چوب به شکل های مختلف ساخته می شدند از آنها برای استراحت کاربردهای درمانی رفع تنش عضلات،مانند آن استفاده می‌شد. این استخرها به دلیل عدم راحتی به مشکلات متعددی مانند نیش نشتی آب به تدریج از رده خارج شدند اما آنچه که امروزه در متون فنی با عنوان استخرهای آب گرم یا hot tube مطرح است در واقع همان استخرهای گرد آبی و استخر های هوایی هستند که در ادامه این بخش به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

خدماتی که ما، شرکت آبراهه جهت ساخت جکوزی به شما می دهیم شامل لوله کشی اولیه جکوزی تا تصفیه خانه، سیمان کاری و آببندی ،نصب سرامیک تصفیه خانه، کابل کشی پمپ ها و در مرحله آخر راه اندازی جکوزی و تحویل می باشد.

 

جهت مشاوره و ساخت جکوزی با شماره های پایین صفحه تماس بگیرید.

می توانید سوالات خود را در صفحه تماس با ما و یا در زیر پست ها مطرح کنید تا به آنها پاسخ دهیم. با سپاس

Enter your keyword